Představujeme Vám limitovanou Prvorepublikovou kolekci

Ke stému výročí naší krásné republiky jsme připravili v pořadí již druhou spolupráci s oblíbenou spisovatelkou a módní ikonou Bárou Nesvadbovou. Limitovaná kolekce je inspirována osobnostmi, které se nezapomenutelně zapsaly do naší historie.

Co Báru inspirovalo?

“Ve všeobecném negování naší republiky její minulosti a dnešních poměrů, jsem moc chtěla vyzdvihnout jedinečnost lidí, kteří dodnes svým umem nepřestávají těšit, jedinečnost TONAKU, jako firmy, přežívající generace a pro mne jedinečnost země, které říkám domov. Mnozí mohou polemizovat u které osmičky jsme měli být víc hrdí, chovat se jinak, mohou mít pravdu, jsem však v soudech pokornější a naši zem čistě a zcela realisticky miluji. Nevyměnila bych ji. A tak dostala na oslavu sta let od TONAKU a ode mne kloboučky, inspirované osobnostmi z oblasti kultury, napříč její historií :-)”

 

TOYEN

KOUPIT ONLINE

„V temném sále života se dívám na promítací plátno svého mozku“

MILENA

KOUPIT ONLINE

„Dva lidé mohou mít jeden jediný rozumný důvod pro to, aby se vzali. Že prostě nemohou bez sebe žít.“

ADINA

KOUPIT ONLINE

"Žít pro budoucnost je stejně chybné, jako žít v minulosti a jenom ten, kdo žije pro přítomnost, dovede ocenit, co mu přinese dnešek"

VOSKOVEC A WERICH

KOUPIT ONLINE

"O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak"

Všechny modely z Prvorepublikové kolekce můžete zakoupit na našem E-SHOPU, a také v Concept Store TONAK Ostrava, Concept Store TONAK Chodov a Flagship Store TONAK Praha.